SPÔSOB DORUČENIA TOVARU

Cena dopravy:
Cena dopravy 3,00 EUR po celej Slovenskej republike kuriérom.

Zasielanie tovaru:
Zasielanie objednaného tovaru je zaisťované Slovenskou poštou alebo kuriérom. Objednávka bude doručená najneskôr do 4 pracovných dní od jej vytvorenia, prípadne od pripísania platby na účet v prípade úhrady prevodom na účet.
Pri prevzatí zásielky vždy skontrolujte stav obalu, či nie je poškodený. V prípade, že zásielka vykazuje chyby, rozbaľte ju len v prítomnosti dopravcu, s ktorým spíšete protokol o poškodení. Pokiaľ zásielku prevezmete a poškodený alebo chýbajúci obsah zistíte neskoro, nie je už možné požadovať náhradu od dopravcovu. Na neskoršiu reklamáciu z vyššie uvedených dôvodov nebudeme prihliadať.

Spôsoby platby

Dobierka:
V prípade platby na dobierku hradí zákazník tovar až pri jeho dodaní buď v hotovosti, prípadne kartou ak to kuriér umožňuje.

Platba prevodom:
Ak zvolíte platbu prevodom, dostanete e-mail o prijatí Vašej objednávky s číslom účtu, na ktorý platbu prevediete a variabilný symbol bude číslo objendávky. Tovar bude expedovaný okamžite po tom, čo bude čiastka pripísaná na účet.

Pri výbere platby prevodom je potrebné, aby peniaze za objednaný tovar boli na našom bankovom účte najneskôr do 10 dní od objednania. Ak do tejto doby nebudú peniaze na našom bankovom účte, bude objednávka automaticky zrušená.